Правила водойми

Правила риболовлі та відпочинку на озері “ Михайлина“

На озері «Михайлина» прийняті наступні правила:

– Під час свого перебування на водоймі не порушувати моральні і етичні норми поведінки в суспільстві.

– Час риболовлі та відпочинку – з 7:00 до 18:00. Час коригується адміністрацією, в залежності від тривалості світлового дня*.

– Заїзди і виїзди з водойми дозволені тільки в світлий час доби.

– Ознайомлення з правилами рибної ловлі та відпочинку, оплата послуг, проводиться до початку риболовлі і відпочинку в приміщенні адміністрації озера.

– До спортивної риболовлі допускаються рибалки-спортсмени, які мають клубну карту нашого озера і необхідні снасті і навички поводження з спійманою рибою.

– З рибалок та відпочиваючих береться грошова застава – для підтримки чистоти і дбайливого ставлення до природи, а також до майна. По закінченню відпочинку застава повертається, за умови збирання та вивезення сміття після себе.

– Застава не повертається, якщо рибалки або відпочиваючі не виконують прийняті правила на озері, а також покинули місця відпочинку і риболовлі, не прибравши і не забравши сміття після себе, не дали можливість на місці зважити рибу для контролю і обліку.

– Для повернення застави необхідно за 10 хв. до закінчення риболовлі запросити адміністратора до останнього місця лову і відпочинку, для перевірки чистоти і порядку та для зважування та обліку спійманої риби. При цьому, до контролю і зважування, садок з рибою повинен знаходитися у воді. Зв’язок з адміністрацією озера по тел. 063 5211717, 098 5201717.

– У разі пошкодження майна, що знаходиться на території водойми, а так само втрати або пошкодження взятого в оренду майна, рибалка відшкодовує його повну вартість або вартість для відновлення зіпсованого майна.

– З рибалкою можуть безоплатно перебувати і ловити рибу на водоймі, діти віком до 12-ти років. (Спіймана риба входить в рахунок сплаченого квитка, згідно з нормами вилову).

– Особи, які знаходять на водоймі разом з рибалкою і не беруть участь в процесі риболовлі, оплачуються як «гість рибалки».

– Адміністрація водойми не несе відповідальності за збереження цінних речей рибалок в разі їх недбалого ставлення до них.

– Всі діючі бонусні риболовлі, а також знижки, можуть здійснюватися в НЕ вихідні та святкові дні.

– У вихідні та святкові дні, вимостка не видається на одне оплачене місце.

– Паркування автотранспорту регулюється адміністрацією, в спеціально відведених місцях.

– З приходом нового рибальського сезону, адміністрація водойми залишає за собою право на зміну правил і умов риболовлі, а також перегляд цінової політики на водоймі.

– Під час проведення змагань з рибної ловлі, відвідування водойми – обмежено. (Водойма закривається для відвідувань рибалками, інформація про закриття водойми публікується в новинах, на сайті)

– У нас на озері є можливість заздалегідь забронювати місце для риболовлі та відпочинку. У вихідні та святкові дні, бронь підтверджується тільки передоплатою. Внести передоплату можна за допомогою онлайн форми оплат, яка знаходиться на нашому сайті. Сума передоплати становить 600 грн + 50 грн за бронювання. У разі якщо рибалки або відпочиваючі забронювали місце і не внесли передоплату, залишене бронювання вважається недійсним.
* У разі не приїзду рибалок або відпочиваючих на водойму, передоплата не повертається.

– Для уникнення конфліктних ситуацій, купання у водоймі дозволено тільки в зоні броньованої рибалками і відпочивальниками вимостки, або в спецільно відведеному місці, при цьому не заважаючи іншим рибалкам і відпочиваючим.

– За умови риболовлі на місцях: 9-10, 23-24, 27-28, 31-32, 37-38, 39-40, 41-42, оренда альтанок , які знаходяться поруч з даними рибальськими місцями оплачується в обов’язковому порядку.

– За умови оренди альтанки, рибалками і відпочивальниками повинна застосовуватися скатертину для столу. У разі відсутності скатертини, Ви можете придбати її в будиночку адміністрації.

 

У місцях відпочинку та риболовлі діють обмеження і заборони.

Обмеження

– Ловити рибу дозволяється 2-ма спінінги і 1-ю вудкою (не більше 2-х гачків на кожній снасті). 

– Виловлена ​​риба з понад норму відпускається без завантаження в садок.

– У садку у рибалки може перебувати тільки та риба, яку він планує забирати з собою (відповідно до норм вилову і правил, встановлених на водоймі).

– Короп і білий амур вагою до 0.6 кг. і вище 2-х кг. відпускається назад у водойму.

– Наявність карпового мату, підсаки з м’якою тканиною, тканинного садка – обов’язково.

– Осетер і веслоныс обов’язково випускаються назад у водойму.

– Щука понад 2-х кг. випускається назад у водойму.

– Сом будь-якого розміру не відпускається назад до водойми.

– За навмисне вбивство і пошкодження великої риби, з рибалки стягується штраф з розрахунку 500 грн за 1 кг. коропа і 600 грн. за 1 кг ваги цінної риби (осетрові, веслоніс).

– Спіймана риба повинна зберігатися в доступному і видному місці для подальшого обліку та контролю обслуговуючого персоналу озера.

– Вся виловлена ​​форель, забирається, крім випадків обов’язкового використання блешні, балансира у яких гачки безбороді, що дозволяє швидше зняти рибу з гачка в воді не торкаючись до неї. Також обов’язкова наявність підсаки і спеціальних відчепів.

– Форель спіймана на фідер, вудку – забирається обов’язково і поверненню в водойму не підлягає.

– Розпалювати і палити багаття можна тільки в мангалі.

– Сміття, що утворилося після знаходження на водоймі, по закінченню риболовлі необхідно зібрати і викинути до смітника, який знаходится на парковці біля лісу, або за 100 грн це зробить персонал нашої водойми.

– Застосування корабликів для підгодівлі риби, дозволяється тільки після попереднього узгодження з адміністрацією.

ЗАБОРОНИ

– Заборонена ловля риби руками, на гумку, макушатнік, електровудку і інші травматичні, хімічні способи. Рибна ловля з човна і в темний час доби.

– Ловля раків – заборонена.

– Пійману рибу роздавати, продавати, виймати з садка без узгодження з адміністрацією озера і використовувати в будь-яких інших цілях до зважування і перевірки адміністрацією озера – забороняється.

– Дітям до 16 і не вміють плавати, заборонено виходити і рибалити з моста через всю водойму без нагляду батьків.

– Купання з мосту заборонено!

– На території водойми заборонено надмірне вживання спиртних напоїв, надмірний шум, гучний спів і прослуховування музики.

– Розпалювати багаття в непристосованих місцях – забороняється.

– Заїзди і виїзди з водойми в темний час доби, суворо заборонені.