Корпоративна риболовля

Серед великої кількості видів активного відпочинку, все більше популярності стала набирати корпоративна риболовля. Це чудовий шанс виїхати за межі міста власним колективом і провести час за досить захоплюючим заняттям, яке нікого не залишить байдужим.

Організована рибалка – це не тільки сидіння з вудкою, а й загальне застілля зі стравами зі свіжої риби, обмін емоціями, змагання на кращий улов і самі позитивні враження. Де ще можна найкраще відпочити від поточних справ, як не на пікніку біля озера, де можливо насолоджуватися природою і забути про всі проблеми. Корпоративна риболовля дозволяє поговорити в неформальній обстановці, крім усього іншого в період загального дозвілля проявляється справжній характер будь-якої людини.

Корпоративний відпочинок , у нас проходить в неформальній обстановці, що не роз’єднує, а навпаки ще більше єднає кожен колектив. Ваші товариші по службі і працівники забудуть про робочі завдання і тертя всередині колективу, так як основним авторитетом в цей день буде той, хто повернеться з риболовлі з розкішним уловом. В ході інтенсивного обговорення улову або ж неквапливої розмови за столом можливо обговорити справи з членами колективу, причому навіть ненав’язливо обговорити найважливіші проблеми компанії. Природний ландшафт і сама ситуація у своєму розпорядженні до того, щоб розслабитися і знайти максимальну насолоду від спілкування.

Якщо ви прийняли рішення піднести сюрприз власним працівникам і запросити їх на спільний відпочинок, то вас, перш за все, зацікавить питання, як організувати корпоративну вечірку на рибалці. Рішення всіх організаційних питань візьме на себе адміністрація озера «Михайлина», що пропонує сервіс корпоративної риболовлі в Київській області.

Платна риболовля – краща пропозиція для ділових людей, у яких в тому числі і час відпочинку вважається регламентованим.

Звернувшись до нас, вам зовсім не обов’язково стане витрачати свій дорогоцінний час на пошуки місць клювання або ж псувати собі настрій лише тому, що за весь день ви не зловили жодної риби. Ми запропонуємо вам місце з чудовим клюванням, причому навіть недосвідчені рибалки не залишаться без спійману риби!

Організовуючи корпоративну риболовлю, ми передбачаємо велику кількість різноманітних моментів, що власне дозволяє нам зробити найбільш зручну атмосферу для вашого загального відпочинку. Напевно, з числа працівників колективу знайдуться люди, які не зовсім захоплені цим видом дозвілля. Втім ми вже встигли переконатися, що після першого ж відвідування нашої водойми, непідробний інтерес до риболовлі прокидається в тому числі і у тих, хто ніколи не брав в руки вудку. Ми допоможемо долучити початківців до риболовлі або запропонуємо інші види відпочинку на природі – від інтенсивних ігор до безтурботного споглядання навколишньої природи в тиші.

Ми готові запропонувати Вам 3 пакети корпоративного відпочинку:   

 

* Організація змагань з рибної ловлі + 100 грн до кожного пакету з людини.

* Мінімальна кількість людей для організації корпоративної риболовлі – 10 осіб

* Ціна пакетів може коригуватись

* Додатково розглядається можливість оренди водойми, без безпосередньої участі адміністрації водойми в організації заходу. Вартість обговорюється індивідуально.

Тел.: +3 (063) 521-17-17
E-mail:korporativ@mykhailyna.com.ua